Vi inviterer til en uformell og koselig kveldsmat med hyggelige folk, og en fin anledning til å bli kjent med nye. Som navnet sier, blir det kveldsmat, andakt, bønn og lovsang.
Julie Kvalevaag-Holm, prosjektutvikler i Acta, kommer en snartur til Bergen og vil gjerne samle Acta-folk som er i byen. Så da blir det snacks, kaffe og henging i Norkirken!
Tore Giil Bjørsvik, internasjonal leder i Normisjon, deler sitt hjerte for misjon og tanker om hvordan vi kan koble lokalt arbeid til det internasjonale arbeidet. Tore vil dele sine visjoner for fremtidens misjonsarbeid. Hør om spennende nye prosjekter som social business-initiativet i India, og hvordan vi kan være med å nå unådde folkeslag.
Vi inviterer til en uformell og koselig kveldsmat med hyggelige folk, og en fin anledning til å bli kjent med nye. Som navnet sier, blir det kveldsmat, bønn og lovsang, andakt og nattverd.
Her kan du slå av en prat over en kaffekopp, og nyte kaker og boller, kort andakt og et inspirerende glimt fra Normisjons internasjonale misjonsarbeid.